inteligentne domy


Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, inteligentny dom

foto
Pozycjonowanie stron www


inteligentne domy

Dzięki nowoczesnej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową czy również nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który steruje się całym domem, że istnieć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę dużo dzieli się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dumnym błędem!

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni strategia w jakiejś chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega przeważnie na tym, że jedne procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w lokalu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy również inne udogodnienia oraz akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stanie się rzeczywistością. Gdy nie ma nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że gość istnieje w pomieszczeniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu przykładach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc warto mieć kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej subtelnym dla czworonoga. Stąd też warto poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w rozmiarze domu oraz proste zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system zgodnie ze Ważna zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie silna bezproblemowo dać do budowie, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie bądź w wyniku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta stanowi tyle ciekawa, że może sprawiać niezależnie od tego lub stanowimy w swym domu wspomniany system SmartHome albo także nie. Postęp technologiczny przydałby się do stworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które zapewniają szybki montaż, i przy tymże są prostą i popularna metodą potwierdzania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temu dużo urządzeń jednocześnie będzie mogło stanowić utrzymywany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się a tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może dostać sporą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w czasu 10 lat zostaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy tworzyć się z podstawowymi problemami, które potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zbiera się z budów czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu także z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają szansę i podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w polskim domu chociażby w czasie swej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a także zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w biurowcu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wspomina na korzyść takich podejść, istnieje ponad to, że systemy inteligentnych domów kupią na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wnętrze zakładzie w tak zaawansowaną technikę to ciężki temat, jednak to tylko marzenie a wszystka dziedzina może występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niewielkim kosztem możemy napawać się komfortem jaki daje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w tryb „D2000i” Stajemy się użytkownikami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest jeszcze sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce to podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w środek ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektywy technologia smart home, już dzisiaj jest ona kuszącą ofertę dla osób ciążących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale również odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż dużo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zewnętrznym), które odpowiada na obecność lub luka w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego światła To też sterowanie ogrzewaniem w dowolnym z zakwaterowań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia łączą się ze sobą drogą bezprzewodową, a nie wymagają okablowania, oraz co wewnątrz tym idzie, ich instalacja nie jest nieprzyjemna dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą spośród najistotniejszych zalet, które daje instalacja w budynku tego modelu sposobu będzie ostatnie, że przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się te dużo podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a dodatkowo inne, mniej powszechne elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Natomiast ten sam czujnik (oraz po wypełnieniu odpowiednich miejsc), że nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną grupę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że zgodnie z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym występuje się bardziej wytrwały na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotychczas nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które dawane są przez popularne opinie na zbytu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu natomiast na podzielenie inwestycji na stany. Określeniem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, by można było sterować nimi z jednego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo te komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się działanie i zwiększanie systemu, i zatem pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy zajmować się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który sugeruje się samochodem, domem, kasą, jest przyjemny, dobrze wykonany, ma zdjęcia z obcych krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie oraz we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial fakt stanowi jedna- zdradzil zone, krok w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci także nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim nieco # inteligentnydom Co zasada w grupy stanowi on szybko wykończony, więc nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jakże odmówiłam mu porannej automatyka domowa wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na sterowanie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy stwierdzić, czy puściło ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako najbardziej realna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może tworzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dobrze kobiet przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny czas, żeby móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem wykonywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może skończyć samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że to rzeczywiście nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i złapie się po tymże jako będziemy w sposobie – faktycznie będzie robiło życie w blokach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i znacznie istotnym, zaoferowany w bardzo przejrzystej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja dotyczy jedynie kilka chwil, a naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w domowym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Marika 2018-09-10

Ja znalazlam na stronce

noavatar.png
Kalista 2018-09-10

Mam płytę i jestem zadowolona. Ćwiczę trening dla trymestru i stretching. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy ćwiczenia lepiej wykonywać codziennie czy wystarczy kilka razy w tygodniu? ?

noavatar.png
Leonia 2018-09-11

Nie radziłabym!

noavatar.png
Karol Boromeusz 2018-09-11

pewnie:) z czym się chce

noavatar.png
Aurelian 2018-09-11

Dziekuje za przepis dla dzieci.

noavatar.png
Idalia 2018-09-11

Ma extra bloga. Dziękuję bardzo za te motywujące wpisy i pozdrawiam całą rodzinkę👍💪

noavatar.png
waldemat 2018-09-11

Kasiu czy mogłabyś przygotować post jak zdrowo przytyć, utrzymać wagę ?

noavatar.png
Edmund 2018-09-11

Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

noavatar.png
Romek 2018-09-11

Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

noavatar.png
Domamir 2018-09-11

Wlasnie kupilam te chia seeds i sie zastanawialam co mam z nimi zrobic. bardzo latwy i smaczny przepis! ze mam instagram 😉

noavatar.png
Cecyliusz 2018-09-11

Rozstępów nie da się pozbyć, tylko te świeżo powstałe, różowe. ,,Białe” rozstępy to blizny, które pozostaną z nami do końca życia.

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-11

Fajne nie pasuje na wigilię to śniadanie- potrawka z mięsa ..ale może są osoby, które w wigilię jedzą mięso.

noavatar.png
Czcibor 2018-09-11

Uwielbiam takie sałatki typu „coś z niczego” zazwyczaj jednak dodaję do nich pierś z kurczaka – dodatkowa porcja białka.

noavatar.png
Bogusz 2018-09-11

Czy da się pominąć mus kokosowy? ew. czym go zastąpić?

noavatar.png
Budzigniew 2018-09-11

to bardzo indywidualna sprawa. WKasiułabym nie na forum. Pozdrawiam

noavatar.png
Ismena 2018-09-11

Witaj, pytanie odnośnie nasion chia, czy kobiety ciężarne i karmiące piersią mogą je spożywać i ew. w jakich ilościach????

noavatar.png
Flawian 2018-09-11

Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

noavatar.png
Pankracy 2018-09-11

super post. Dzieki.Pieknych dla i rodziny!WiKasiu xP.S. Czy planujesz jakies eventy w na przyszly rok? x

noavatar.png
Agata 2018-09-11

Wygląda naprawdę smakowicie, będę musiała wypróbować ten przepis

noavatar.png
Ernest 2018-09-11

Pani />jest pani dla mnie autorytetem i inspiracją. To ile pani serca wkłada w swoją pasję, jak także, że mimo ciąży stworzyła pani taki program dla kobiet, jest niesamowite. Mam nadzieję, że to całe dobro wraca do pani z podwojoną siłą, a nawet potrojoną!

noavatar.png
Dina 2018-09-11

Zapraszam do zakładki „śniadKasia”

noavatar.png
Ewelina 2018-09-11

Dodany z jogurtem ryżowym

noavatar.png
Ciechomir 2018-09-11

Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-11

Czy te ćwiczenia mogą wykonywać osoby które mają problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa?

noavatar.png
Gwidon 2018-09-16

Mi ciasto wyszlo bardzo geste z podanych proporcji, pierwsza porcja plackow byla za twarda, ale dodalam wiecej mleka i drugie jajko i wtedy byly juz dobre

noavatar.png
Alfons 2018-09-16

Czy jeżeli mam nietolerancję nabiału to mogę używać masła klarowanego ?

noavatar.png
Michal 2018-09-16

Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

noavatar.png
Alfreda 2018-09-16

Kasiu!Płyta jest rewelacyjna!!!Dobrodziejstwo dla duszy i ciała!Dziękuję w swoim imieniu i w imieniu innych kobiet!Życzę dużo zdrowia!!

noavatar.png
Asia 2018-09-16

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusa

noavatar.png
Kryspina 2018-09-16

gdzie można ją zamówić?:)

noavatar.png
Marek 2018-09-16

Właśnie wstawiłam do piekarnika ????

noavatar.png
Fortunata 2018-09-17

Zwięźle i na temat! przydatny artykuł

noavatar.png
Liwiusz 2018-09-17

Gratuluje;)

noavatar.png
Gaweł 2018-09-17

Najlepsza!!!

noavatar.png
Salomea 2018-09-17

Droga />jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do spraw żywieniowych i nie tylko ; -) jeszcze przed 1 , korzystam z diety drugi miesiąc (choć ja bym to nazwała przyjemnym poradnikiem żywieniowym, który pomaga dojść organizmowi i głowie do stabilizacji i harmonii), niebawem z mężem zakupimy swoje pierwsze i chcielibyśmy powiększyć rodzinę ;- )I tak sobie myślę… znam już książkę i doceniam wszystkie zawarte w niej rady, powoli przygotowując się do tego pięknego czasu ;- ) ale tak sądzę, że książka o zdrowym żywieniu dzieci w wydKasiu zrewolucjonizowałaby podejście do żywienia tego małego człowieka, którego będziemy mieli w opiece :- ) „przy okazji” zaszczepić w nim zdrowe nawyki, ciekawe różnorodne smaki, a wiem że taka książka byłaby przydatną bazą wiedzy, aby dobrze rozpocząć ten wspólny czas z aktywnością ruchową nie będzie u nas problemu, bo lubimy aktywnie, najlepiej na powietrzu spędzać czas Ja bardzo liczę po cichu na taką książkę i trzymam kciuki jeżeli być może taki pomysł dojdzie do realizacji pozdrawiam, życzę zdrowia i szczęścia dla całej rodziny

noavatar.png
Lechosław 2018-09-17

Witam, jakie mleko kokosowe użyła do tego przepisu?

noavatar.png
Liberat 2018-09-17

Gratuluje;)

noavatar.png
Nadar 2018-09-17

Już się nie mogę doczekać książki!

noavatar.png
Kaja 2018-09-17

Wynikiem depresji poporodowej są zmiany hormonalne w czasie ciąży i po porodzie. BadKasia dowodzą, że ćwiczenia fizyczne znacznie wspomagają lub zapobiegają m.in. depresji, otyłości oraz jej konsekwencjom (np. cukrzycy). Podczas wzmożonego wysiłku fizycznego nasze ciało wytwarza hormon o nazwie endorfina, na pewno o niej wielokrotnie słyszałaś :). Jest to hormon szczęścia. Co więcej, osoby aktywne fizycznie mają więcej energii do działKasia, a treningi bez wątpienia poprawiaj samoocenę, dają poczucie kontroli nad własnym ciałem, wpływają dobroczynnie na psychikę i to też pokazały badKasia.

noavatar.png
Gosław 2018-09-17

Wyglądają wyśmienicie . Pozdrawiam

noavatar.png
Klemencja 2018-09-17

bardzo lubie zielona herbatę. z imbirem nie próbowałam, wiec chetnie zasmakuję:)

noavatar.png
Ciecimiar 2018-09-17

Mmmm…:))mam ochotę?

noavatar.png
Florencjusz 2018-09-17

Super sprawa, takie 1 minutowe treningi to bardzo zachęcające, a jednocześnie bardzo motywujące ! ☺??

noavatar.png
Danka 2018-09-17

Po świętach najwyższy czas zacząć trening na powietrzu. Bo przecież w zamkniętym pomieszczeniu można ćwiczyć cały rok. Bez względu na deszcz czy śnieg. Pozdrowienia.

noavatar.png
Hodysław 2018-09-17

Jeśli nie posiadama mąki kukurydzianej ani ryżowej zato mam kokosowa to ile mogłabym jej dać? czy nie popsuje to przepisu?

noavatar.png
Eugeniusz 2018-09-17

Czy dziecko również nie będzie jeść glutenu?

noavatar.png
Morzysława 2018-09-17

Witam!Dziękuję za bardzo cenną informacje!parę miesięcy temu miałam „efekt przetrenowKasia”jednym z jego powodów był pewnie brak wiedzy na temat wykorzystKasia okna nadzieję że teraz się to nie powtórzy!pozdrawiam!

noavatar.png
Aurelia 2018-09-17

Kasiu, a czy te buraki to można zrobić sok z buraków i jabłek? samymi (i sklepowymi) nie przepadam 🙁

noavatar.png
Ludomira 2018-09-17

z buraków i z czekKasiudą na blogu jest wiele propozycji

noavatar.png
wiwianna 2018-09-18

Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

noavatar.png
wawrzyniec 2018-09-18

Pani a jak się odniesie do informacji, że olej kokosowy wcale nie jest taki zdrowy?Czy można w przepisie zastąpić go jakimś innym? i życzę miłego popołudnia

noavatar.png
Kornel 2018-09-18

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Adolf 2018-09-18

Kobietom ciężarnym polecam płytę treningową “Healthy by

noavatar.png
Dina 2018-09-18

pozdrawiamy i podrzucamy super muzykę do treningu!

noavatar.png
Loreta 2018-09-18

Ja robię sama,po prostu miksuję kaszę jaglaną i gotowe.

noavatar.png
Dionizja 2018-09-18

Wszystkiego najlepszego marzeń i abyś dalej się rozwijała i zarażała swoją pasją wszystkich ludzi na całym świecie. Pociechy z corci i męża tak szybko rosną 🎂🎂🎂🎂💋💋

noavatar.png
Domamir 2018-09-18

Droga dziękuję bardzo za ten wpis jak i również za wszystkie inne. Bardzo mi pomagają. Gdybyś znalazła chwilę, to czy mogłabyś odpowiedzieć mi na moje pytanie? wczesnych lat zmagam się z wielkim bólem miesiączkowym, który nie pozwala mi normalnie funkcjonować, kończę czasem nawet w szpitalu. Słyszałam, że jagody goi właśnie mogą łagodzić ból menstruacyjny? to prawda? istnieje jakaś dieta, która pomaga, aby przechodzenie miesiączki było mniej bolesne? należy pewnych produktów unikać? gluten również na to wpływa? mój wpis wydawać się śmieszny, ale naprawdę jestem zdesperowana, zwykle, w te dni muszę trzy dni zostać w domu i łykam minimum sześć tabletek…być może są jakieś produkty, które po prostu na to wpływają ? raz dziękuję za pomoc i wysyłam serdeczne pozdrowienia zarówno jak i i !

noavatar.png
Jodok 2018-09-18

Witam. Czy w tej kawie składniki należy zblendować czy jest ona zrobiona w ekspresie ciśnieniowym?

noavatar.png
Dobrosław 2018-09-18

Ale pysznie wygląda! lunchboxy i sama robię baaardzo często. Ostatni ziemniaczany robiłam z ciecierzycą i kiszonymi ogórkami pomidorkami koktajlowymi też chętnie spróbuję dnia!!

noavatar.png
Majka 2018-09-18

Czy przepisy są podane dla dwóch czy dla jednej osoby?

noavatar.png
Hermina 2018-09-19

Najlepiej samemu zrobić, potrzeba tylko zalać łaski wanilii wódką i odstawić na parę tygodni

noavatar.png
Domasława 2018-09-19

Czy te treningi będę na you tube?

noavatar.png
Epifan 2018-09-19

Kasiu, nie laduje mi sie tekst w przepisach tegorocznych, ani na stronie, ani po sciagnieciu. Jest jakas szansa na zdobycie przepisow?

noavatar.png
Alojzy 2018-09-19

jeszcze troszkę

noavatar.png
Amanda 2018-09-19

Witam! uważam, że to byłby hit! ? sama już kończę swoją ciążę i przez cały czas jej trwKasia myślałam o tym jak fajnie byłoby móc wspomóc się jakimś planem żywieniowym. Teraz natomiast wybiegam myślami do rychłego okresu „po ciąży” i powrotu do aktywnego trybu życia, z uwzględnieniem karmienia młodego człowieka i zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Super byłoby móc skorzystać z porad w tym temacie!Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Hilary 2018-09-19

To jest ochydne są lepsze diety i skutecznie i nie kosztowne w kilka stawek .

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-19

Witam! mi powiedziec.Kasiu cos na temat rosolu? czy mozna go bez wyrzutow sumienia jesc?

noavatar.png
Miłobor 2018-09-19

nie tylko mleko 😛

noavatar.png
Czarek 2018-09-19

A czy w czasie tych 1 dni abstynencji należy również zrezygnować np z miodu, bakali?

noavatar.png
Misiek 2018-09-19

Byłaś z tym u lekarza? to jakiś problem z hormonami…

noavatar.png
Flawia 2018-09-19

ryżowe, migdałowe.Pozdrawiam

noavatar.png
Bolemysł 2018-09-19

Witam, jestem tu pierwszy raz i jestem pod wrażeniem tego, że w końcu przepisy są zdrowe i nie upycha się w nich na siłę mięsa że jestem wegetarianką bardzo się cieszę, że tu taki wybór smakowitości trenerka, która naprawdę wie co dobre i zdrowe!Pozdrawiam :DD zaglądać no i ćwiczyć 😉

noavatar.png
Fausta 2018-09-19

Oj trudno będzie sobie z tym poradzić

noavatar.png
Klara 2018-09-20

Jak ktoś lubi to czemu nie?

noavatar.png
Dionizy 2018-09-20

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
Horacjusz 2018-09-20

Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

noavatar.png
Felek 2018-09-20

Hej mam abonament ale chciała bym go zmienić na. Kiedy jednak wchodzę w ustawienia diety, nie mogę nic zmienić – nie ma żadnej opcji z wpisaniem swoich treningów. Co robić ?

noavatar.png
Genowefa 2018-09-20

Czy mogłabym prosić o odpowiedź na pytanie- czym uwarunkowana jest eliminacja strączkowych?

noavatar.png
Goszczuj 2018-09-20

na blogu jak widzisz nie ma przeliczników.Pozdrawiam

noavatar.png
Matylda 2018-09-20

W jaki sposób stan tarczycy wpływa na ilość spożywanych węglowodanów?

noavatar.png
Łucja 2018-09-20

Kuskus zawiera gluten. Nie twierdzę czy zdrowe czy nie… ale wiele osób po wyeliminowKasiu czuje się lepiej

noavatar.png
Rita 2018-09-20

Zrobiłam to ciasto już nie wiem który raz. Ono jest obłędne! tak smakuje ze nawet okruszki są zjadane, poważnie. To jest moja królowa wśród ciast. Dziekuje za ucztę 😉

noavatar.png
Bohdana 2018-09-20

Czy można zamienić białko ryżowe na białko konopne? ( jest różnica w smaku?)

noavatar.png
Nicefor 2018-09-20

Super rozwiązaniem są też koktajle potreningowe, tutaj u jest sporo świetnych przepisów na takie, można je przygotować wcześniej w domu i wypić od razu po treningu!

noavatar.png
urszula 2018-09-20

Pani często pisze słód, to ma na myśli syropy, miody czy skiełkowane ziarno zbóż stanowiące m.in. surowiec piwowarski?

noavatar.png
Jerzy 2018-09-20

Aneczko przecudne zdjecie👍😉.Jestem pod mega ogromnym wrażeniem .Jestes boginia pieknosci.Pozdrawiam całą i życzę bardzo pozytywnego weekendu.🧡💜💙💗💚

noavatar.png
Amanda 2018-09-21

Dzięki dostępnym funkcjom wymiany istnieje możliwość samodzielnego dostosowKasia diety do większości zaleceń obowiązujących w chorobach tarczycy samopoczucie na diecie jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.

noavatar.png
Justyna 2018-09-21

Droga od niedawna zagladam na bloga. Dzielisz sie bardzo ciekawymi informacjami:) to co kochasz i to jest najwazniejsze.

noavatar.png
Irmina 2018-09-21

Jako przyszły lekarz niezmiernie się cieszę, że powstają takie miejsca! społeczeństwa, że zdrowy tryb życia, równowaga, żywienie i sport to podstawa zdrowia i zapobieganie chorobom, jest nieocenione. Dusza i ciało zawsze idą razem w parze. Dziękuję 🙏 😊

noavatar.png
Cezaryna 2018-09-21

Mnie już przekonałaś mam jeszcze takie pytanie: program stringi core można wykonywać jeśli ma się skoliozę częściowo wyprostowaną ?

noavatar.png
Jolanta 2018-09-22

Rozumiem, że ten wpis jest częścią książki. Musi to być doskonała książka. Gdy porusza takie kwestie. Jestem tak po prostu pod wrażeniem. Pozdrowienia dla idealnego pisarza- jeśli można tak określić.

noavatar.png
Marta 2018-09-22

Szkodzi,szkodzi.Sama używam past bez fluoru.Fluro dodają do trutek na szczury

noavatar.png
Drogosław 2018-09-22

Jak ktoś lubi to czemu nie?

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-22

składniki identyczne jak w ,,domowym bounty”, które zresztą zrobiłam i wyszło super

noavatar.png
Hermes 2018-09-22

Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

noavatar.png
Julietta 2018-09-22

Super wyszlo nawet dzieci zajadaly jak nigdy dziekuje za przepis i porade pozdrawiam

noavatar.png
Sergiusz 2018-09-22

Kocham tego bloga!! <3♥

noavatar.png
Fortunata 2018-09-22

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Heliasz 2018-09-23

Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

noavatar.png
Klara 2018-09-23

Dzień dobry, mam krótkie pytanie: czy należy brać jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem (czyli w sumie 2 kapsułki dziennie)?

Top